O firmie

Firma PAWLAK Łukasz Pawlaczyk powstała w lutym 2001 r. w Poznaniu i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową książek, podręczników, programów multimedialnych oraz artykułów edukacyjnych.

Kluczowym elementem naszej działalności jest bezpośrednia współpraca z instytucjami oświatowymi, które nasz przedstawiciel odwiedza kilka razy w roku, by zaprezentować aktualną ofertę. Istnieje możliwość zakupu książek od razu lub realizacji zamówienia w terminie późniejszym.
W zależności od Państwa życzenia stosujemy płatności gotówkowe lub z odroczonym terminem – ustalanym indywidualnie dla każdej placówki. Każdorazowo książki dostarczamy BEZPŁATNIE*, w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo publikacje z wielu kategorii: ALBUMY, BELETRYSTYKĘ DLA DZIECI I DOROSŁYCH, LITERATURĘ MŁODZIEŻOWĄ, TYTUŁY DYDAKTYCZNE, ENCYKLOPEDYCZNE, PORADNIKOWE I SŁOWNIKOWE oraz  AUDIOBOOKI, KSIĄŻKI KULINARNE, LEKTURY I NAGRODY.
 
W asortymencie znajdują się przede wszystkim nowości kluczowych Wydawców, jednakże na zlecenie kontrahentów wprowadzamy do sprzedaży tytuły starsze – lubiane i poszukiwane. W stałej sprzedaży posiadamy bogatą ofertę nagrodową dla szkół i przedszkoli. Realizujemy zamówienia dla Urzędów Miast i Gmin oraz innych instytucji publicznych wspierających czytelnictwo i jego rozwój. Dostarczamy książki na kiermasze i imprezy okolicznościowe/świąteczne.
 
Naszych kontrahentów traktujemy indywidualnie – realizujemy także zamówienia specjalne na publikacje, których nie proponujemy w stałej ofercie oraz te, które wymagają większego nakładu.
 
Życzymy udanych zakupów i wielu chwil zadowolenia nad stronami książek.                   
 
Łukasz Pawlaczyk i współpracownicy
 
 
*Na terenie Wielkopolski, zgodnie z obowiązującym terminarzem dostaw.